AlcaM

Vše v naprostém pořádku. Příjemná komunikace, dodání v termínu. Kvalitní práce dle zadaných rozměrů. Kalhoty sedí skvěle, moc hezký střih. Děkuji a ráda doporučuji.

Barkalidck-á

Moc díky, komunikace výborná, reakce okamžitá, gatě na první pohled super, ještě je musím pořádně prozkoušet, ale věřím, že vyjdou taky na jedna....Servis zákazníkovi je ale opravdu báječný...Moc díky a přeju hodně spokojených zákazníků.

Bon Savon

Zdravím a děkuji za milou návštěvu :) Váši podpory si moc vážím, ať se Vám pořád daří. Krásné...vše ve Vášem obchůdku, dokonalá práce a precizní provedeni! Ráda se sem budu vracet.

Hana Slaninová

Sukně dnes dorazila, vše je v pořádku. Je přesně taková, jakou jsem si představovala a sedí mi výborně. Děkuji.

Hanka 183

Viktorko,kalhoty jsou nádherné,perfektní materiál,velikost na míru,rychlost dodání-vše na jedničku-děkuji

Ira a Nosálové z Orlických hor

Viktorie a Pavle, Vaše modely jsou perfektní, co do materiálu, barev, střihu. Skvělá práce! Zdraví Ira a Nosálové z Orlických hor :)

kacaba II.

Super gaťky, moc pěkné, navíc ušité přímo na mé míry, sednou. Děkuji autorce za trpělivost, i přes mé zmatečné jednání, jsme zakázku uskutečnily. Díky!!!

Melichar

Příjemné a vstřícné jednání, krásné zboží! Děkuji!

Pavla.slunecna

Kalhoty byly šité na míru. Trochu jsem si nevěděla rady jak se správně změřit, ale podle výsledku jsem to zvládla i já :-) Jsou originální a přitom nositelné i do práce. Ušité a dodané byly v domluveném termínu. Vše v pohodě, děkuju :-)

petrspaceman

Kalhoty dorazily velmi rychle od objednání a jsou naprosto super! Naprostá spokojenost!! Pokud budete mít pro muže i další věci, rád zase objednám :-) Moc díky.

pralinka.zuza

Fantastická sukně, nádherné provedení, bleskové dodání... Vřele doporučuji... Mockrát děkuji a těším se na další nákup...

severka01

Děkuji za obrovskou ochotu a velmi oceňuji Váš vstřícný přístup, nejen při výběru látky, ale také při úpravě již hotových kalhot. Kalhoty jsou suprové, ten střih je vážně skvělý.

Swen736

Dnes dorazily kaťata a jsou naprosto super.Skvělý střih,který perfektně sedí,příjemný materiál a jednoduchý a elegantní desing.Mohu všem jen vřele doporučit!!! :))))

z142

Mikina suprová, komunikace senzační! Moc moc děkuji!!